Szukasz wyjątkowego motoryzacyjnego prezentu dla swojej drugiej połówki? W Warszawie jest takie miejsce, które przenosi w czasie do szalonych lat ’60. Wtedy w USA panowały duże silnikiem V8 i nikt nie zawracał sobie głowy wysokim spalaniem i emisją spalin. Samochód miał służyć i przede wszystkim cieszyć swojego właściciela. Bez wątpienia to były najlepsze czasy dla amerykańskiej motoryzacji. W naszym garażu zgromadziliśmy kolekcję największych ikon. Mustang, Camaro, Corvette, Challenger, Charger i Corvette które zostały zaprojektowane w latach 50-tych i doskonale odzwierciedlają ducha tamtych lat. Egzemplarze z naszego garażu miały niezwykle szczęście trafić do właścicieli, którzy dzięki zamiłowaniu i dbałości (a często także poświęceniu wielu godzin pracy) pozwolili im przetrwać i cieszyć kolejne pokolenia.

Nasz garaż nie jest otwarty dla wszystkich. Nie podajemy naszego adresu do publicznej informacji, ponieważ chcemy zachować klimat tego miejsca. Miejsca, w którym spełniają się największe motoryzacyjne marzenia. Postanowiliśmy jednak otworzyć się na osoby, które nie mogą jeszcze pozwolić sobie na zakup auta, ale chciałyby się z nimi spotkać, dotknąć, usiąść za kierownicą, posłuchać silnika, przejechać się. Po prostu poczuć na własnej skórze amerykańską motoryzację lat ’60!

Jeśli szukasz prezentu dla osoby, która kocha motoryzację to będzie to strzał w dziesiątkę!

Pakiet Pamiątką (100zł)

Spotkamy się w naszym garażu. Wypijemy kawę i porozmawiamy o samochodach. Na koniec będziecie mogli wybrać obraz na płótnie ze zdjęciem jednego z waszym ulubionym samochodem.

Pakiet Pick one (350zł)

Spotkamy się w naszym garażu. Wypijemy kawę i porozmawiamy o samochodach. Później wybierzecie ulubiony samochód i zabierzemy go na przejażdżkę. Pierwsze 10 kilometrów na fotelu pasażera. Drugie 10 kilometrów za kierownicą. Na pamiątkę wybierzecie obraz ze zdjęciem samochodu lub podczas przejażdżki zrobimy wam zdjęcie przy samochodzie w fajnej okolicy, które wydrukujemy na płótnie i wyślemy wam kilka dni później.

[Zdjęcie uśmiechniętej pary przy samochodzie]

Pakiet Challenge (500zł)

W tym pakiecie do wyboru będziecie mieli przejażdżkę dwoma klasykami z naszej kolekcji. Będziecie mieli okazję na własnej skórze przeprowadzić pojedynek dwóch odwiecznych rywali Mustanga i Camaro, albo porównać sportową Corvette z komfortową Chevelle. Wybór aut będzie należał do was.

Pakiet American Day (1000zł)

To będzie spełnienie marzeń z klasyczną amerykańską motoryzacją. Popołudnie spędzicie w gronie aut z naszej kolekcji i wybierzecie 5 aut, które zabierzemy na przejażdżkę. Po wszystkim odwieziemy was do wybranej restauracji na terenie zachodniej części Warszawy. Czas trwania ok. 4 godzin.

Back to top
Marzysz o własnym klasyku?Zostaw adres e-mail a nie ominie Cię żadna okazja!

Każdego tygodnia w Stanach pojawia się kilka wyjątkowych okazji klasyków. Wiele z nich znika z lokalnego portalu ogłoszeniowego tego samego dnia. Sztuka polega na tym, żeby być pierwszym który kontaktuje się właścicielem.