Czas podjąć właściwą decyzję!

Sprowadzenie zabytkowego auta z USA może wydawać się proste w dzisiejszych czasach. Jednak kiedy zaczniesz się bardziej zagłębiać w temat możesz zdać sobie sprawę, że lepiej skorzystać z czyjejś pomocy. Auto trzeba podstawić do portu, przeprawić przez ocean i sprawnie załatwić wszystkie formalności celne na miejscu.

Wcześniej jednak trzeba wybrać dobre auto, które będzie spełniało Twoje oczekiwania i zyskiwało na wartości. Wiemy gdzie i jak szukać dobrych okazji oraz o co zapytać właściciela w pierwszym kontakcie. Podczas inspekcji na miejscu sprawdzimy dokładnie samochód i będziemy negocjować w Twoim imieniu. Chcemy Ci pomóc podjąć właściwą decyzję.

Do transportu auta do portu w USA wybieramy kierowców z najlepszymi ocenami. Korzystamy z uznanej firmy transportowej do przeprawy przez ocean. Współpracujemy z dwoma agencjami celnymi, które zawsze sprawnie przygotowują odprawę celną. Zajmujemy się wszystkim od A do Z – podstawimy Ci samochód z kompletem dokumentów do rejestracji.

Stawiamy na jakość. Chcemy żebyś podczas całej procedury czuł się bezpiecznie.

Odezwij się do nas mailowo bądź telefonicznie:

+48 510 725 666

kontakt@inwestujwklasyka.pl

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Znajdziemy to czego szukasz
Skontaktujemy się z właścicielem
Przeprowadzimy inspekcję w każdym stanie USA
Zorganizujemy transport w USA
Zorganizujemy transport morski
Zajmiemy się rozładunkiem i opłatami celnymi
Odbierzemy auto z portu
Załatwimy wszystkie formalności w Polsce
Podstawimy Ci samochód pod dom
Back to top
Marzysz o własnym klasyku?Zostaw adres e-mail a nie ominie Cię żadna okazja!

Każdego tygodnia w Stanach pojawia się kilka wyjątkowych okazji klasyków. Wiele z nich znika z lokalnego portalu ogłoszeniowego tego samego dnia. Sztuka polega na tym, żeby być pierwszym który kontaktuje się właścicielem.